O nas

Jesteś tutaj

 

BIURO DS. WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

ul. Wiejska 45A
pokoje 1C, 1/1C, 1/2C, 2C, 4B
15-351 Białystok


KOORDYNATOR INSTYTUCJONALNY

Małgorzata Malinowska-Czuprys
m.malinowska@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9661, p. 1/2C


WYJAZDY STUDENTÓW

 

 










 

mgr Magdalena Opacka
m.opacka@pb.edu.pl
Tel: +48 (85)746 9044, p. 4B

Kraje programu i kraje partnerskie
wyjazdy studentów na studia z wydziałów: WIZ, WA, ZWL
wyjazdy na praktyki - studenci PB, wszystkie wydziały

 

 












mgr Marta Nawotczyńska
m.nawotczynska@pb.edu.pl
tel.: +48 (85)746 7016, p. 4B

Kraje programu i kraje partnerskie
Wyjazdy studentów na studia z wydziałów: WE, WM, WBiIŚ, WI
Umowy międzyinstytucjonalne ERASMUS +

 

 

 

 












mgr Anna Ulitko-Ławicka
a.lawicka@pb.edu.pl
tel.: +48 (85)746 7048, p. 2C

Wyjazdy studentów poza programem Erasmus+
Sprawy finansowe

 

 

Otwarte poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

 

mgr Grażyna Jakimiuk
g.jakimiuk@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9043, p. 1C

ERASMUS + kraje partnerskie
wyjazdy pracowników PB
przyjazdy pracowników

 

mgr Edyta Dudzińska
e.dudzinska@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9043, p1C

ERASMUS + kraje programu
wyjazdy pracowników PB
pozostałe wyjazdy pracowników















 

mgr Krystyna Murawska-Sitko
k.sitko@pb.edu.pl
Tel. +48 (85) 746 7010, p. 1C
fax. +48 (85) 746 7010

Obsługa delegacji zagranicznych
obsługa administracyjna umów o współpracy międzynarodowej
przyjazdy pracowników

PRZYJAZDY STUDENTÓW

 

mgr inż. Agnieszka Gniazdowska,
a.gniazdowska@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9047, p. 1/1C

Studenci zagraniczni ERASMUS + kraje programu,
studenci na podwójnym dyplomowaniu i zagraniczni paraktykanci
przyjazdy pracowników

 

Servando Herrera Zuazo
s.zuazo@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9047, p 1/1C

Studenci zagraniczni ERASMUS + kraje programu

 

 

mgr Katarzyna Kochaniak
k.kochaniak@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 9662, p 1/1C

p.o. KIEROWNIK Biura ds. Współpracy Międzynarodowej
Studenci zagraniczni ERASMUS+ kraje partnerskie
Freemovers - studenci na krótkich cyklach studiów

 

 

 

Artur Mazur
artur.mazur@pb.edu.pl
Tel.: +48 (85)746 7020, p 1/1C

Cudzoziemcy na pełnych cyklach studiów
 

Otwarte poniedziałek - piatek 10.00-15.00